Трибуна Народа

СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ!

 Ваша реклама на нашем сайте

КОНСТИТУЦИЯ ГАРАНТИРУЕТ, А ТРИБУНА НАРОДА РЕАЛИЗУЕТ ПРАВО НА СВОБОДУ СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ, А НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ХОЗЯЕВ СМИ

Навигация
Главная
Новости
Статьи
Народный журналист
Народ о законах
Религия
Без политики

ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА

Погода, Новости, загрузка...
 
Главная arrow Новости arrow Народ, що не має честі, не буде мати і хліба!

Народ, що не має честі, не буде мати і хліба!

16.02.2010
тризуб фото

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Центральна виборча комісія держави 14 лютого 2010 року проголосила Президентом України Віктора Януковича.

У зв’язку з цим, Центральний провід Всеукраїнської організації „Тризуб” імені Степана Бандери заявляє:

Космополітична демократична виборча система, нав’язана українцям режимом внутрішньої окупації суперечить прагненням та устремлінням нашого народу, а тому є шкідливою і ворожою.

 

Переважна більшість засобів масової інформації в державі Україна знаходяться у руках космополітичних кримінально-олігархічних кланів, які за їх допомогою маніпулюють свідомістю виборців.

 

Вибори 2010 повністю підтвердили націоналістичну аксіому про те, що немає для української нації іншого шляху до національної державності, ніж революційна, безкомпромісна боротьба всього народу на основі ідеології українського націоналізму.

 

Вибори 2010 показали всю безперспективність та шкідливість існуючої партійщини, яка розколює та дезорієнтує українське суспільство. Партійні солодкоголосі обіцяльники, незалежно від забарвлення їх прапорів, є складовими антиукраїнської владної системи, засобом експлуатації українського народу на своїй землі. Партії – це зло! Майбутнє нації пов’язане тільки з об’єднаним націоналістичним рухом під проводом Національного Ордену.

 

На цих виборах чітко знайшла своє повне підтвердження ще одна націоналістична теза – ніякий „Захід” ніколи не був і не буде гарантом державного розвитку нашого народу. Продажні західні ліберальні політикани, розділивши з кремлівськими карликами зони геополітичних інтересів, віддали на поталу Москві нашу Вітчизну. Український народ у боротьбі за свою державність може розраховувати тільки на власні сили!

 

Чужинець та кримінальний злочинець Віктор Янукович, обраний меншістю виборців, в основному неукраїнців, за своєю етнічною ознакою, для яких Україна була і залишається додатком до Московської сатанинської імперії. Ці люди не мають ніякого права на українській землі вказувати „мертвим, живим і ненародженим” українцям будь-які дороговкази. Тому ні при яких обставинах ВО „Тризуб” ім. С.Бандери не визнає ставленика промосковських паразитів-олігархів Президентом України.

Віктор Янукович все своє політичне життя змагається проти національної державності українського народу, а отже є її відвертим ворогом. Ще одним підтвердженням цього стали його післявиборчі заяви про необхідність залишити окупаційний Чорноморський флот Росії в українському Криму, здачу української ГТС, а також про необхідність посилення русифікації України. До ворогів ніяка опозиція неможлива – це партійна омана. З ворогами не дискутують і не йдуть з ними на компроміси – ворогів поборюють, а ворожі загрози ліквідовують!

 

Зважаючи на все вищесказане, ВО „Тризуб” ім. С.Бандери закликає всіх українців та лояльних до української державності представників національних меншин, розпочати нову битву за Українську Національну Державу – державу української нації на українській землі.

 

Українці!

Об’єднуймося у націоналістичні самооборонні структури та розпочинаймо акції непокори Януковичу та його промосковській банді!

 

Бойкотуймо та блокуймо діяльність всіх органів влади, що будуть творитися московськими маріонетками і їх холуями! Протиставляймося всіма доступними методами і засобами антиукраїнській владі!

 

Працівники СБУ та МВС! Відмовляйтеся виконувати накази і розпорядження організованого злочинного угрупування, що обманом та підступом заволоділо вищою державною посадою України! Підтримуйте патріотів, які, виконуючи свій національний і громадянський обов’язок, жертовно ведуть боротьбу проти кримінально-олігархічної кліки! Офіцерська честь дорожча за посади, зарплати та владні подачки!

 

Військовослужбовці! Внутрішній окупант без жодного пострілу добиває наші Збройні Сили. Згадайте про те, що зброя вам дана не для того, щоб стояти на сторожі бандитів при владі та чужинців-олігархів, а щоб захищати український народ та Батьківщину від будь-яких зовнішніх та внутрішніх загроз.

 

Люди! Не вірте виплодкам режиму внутрішньої окупації – всіляким яценюкам і тігіпкам – запасним варіантам влади на випадок їхнього чергового програшу. Згадайте 1991 та 2005 роки, коли саме завдяки подібним „поводирям” нас заводили у трясовину космополітичного демо-лібералізму, безперспективності, бідності, русифікації, несправедливості. Наша сила – в нас самих! Наша сила – в нашому народі!

 

Співвітчизники! Не коріться тим законам, що вступають у протиріччя з Національною ідеєю. Національна ідея вища за будь-який людський закон. Якщо закон суперечить національній ідеї, то це вже не закон, а інструкція для наглядачів і правила поведінки для рабів. Громадянин чинить зло, якщо виконує закон, спрямований проти нації, держави, людяності!

Представники українського духовенства! Сатанинська Москва та її ставленики на нашій землі перш за все знищували національну Церкву. Не допустіть цього! Станьте духовними провідниками народу! Ініціюйте та надихайте боротьбу українських патріотів за Христову правду та національні цінності!

 

Геть антиукраїнську систему влади, яка продукує таких „президентів” як Янукович!

 

Смерть режиму внутрішньої окупації, який всіма способами знищує український народ!

 

Слава Національній революції, яка єдина прокладе шлях українській нації до омріяних Свободи, Справедливості та Добробуту!

 

Слава Україні!

 

15.02.2010р.Б.


м. Київ.

 

Головний командир ВО „Тризуб” ім.С.Бандери
полковник Дмитро Ярош.

 

ИСТОЧНИК

Материал через страницу КОНТАКТЫ прислал Микола Рушниця, м. Львів.

 


  Комментарии
RSS комментарии
Национализм-это диагноз.
Написал(а) Вадим Зинчук, в 2010-02-17 00:33:04
Прчитал это бред сивой кобылы от недобитых потомков степана бандеры...За пять лет правления ющенко из щелей повылазили крыинные выводки,уверенные,что они и есть истиными представителями Украины.Тут были в темах дискуссии по поводу национализма и нацизма...Так вот мои друзья оппнеты вот та грань ,где кончился национализм и начался нацизм..Таких уродов ,как дмитро Ярош,надо сажать в тюрьму пожизненно,за разжигание межнациональной розни,а лучше отстреливать ,как бешеных собак,чтобы не мешали жить людям.Пять лет правления националиста ющенко привели страну до полного ьанкротства,против такой неумной политики и проголосовал народ Украины,а тем кого спонсруют \"любі друзі з Канади та Америки\" єто не по душе....У них даже партия назівается \"Сввобода\",как американская радиостанция,а не \"Воля\",как должно біть на ридной мове.Тут и задумаешьсь,кто есть ХУ?rnrnЯ вижу их лица, пустые глаза,rnЯ слышу безумные их голоса,rnОни все давно безнадежно больны,rnБолезнь, что у них, по страшнее чумы.rnОна разрушает их мозг изнутри,rnОни никому ничего не должны,rnУ них совершенно нет чувства вины,rnУ них наливаются злобой зрачки….rnПрогнил до костей их больной организм,rnСтрашнее ,чем СПИД - только НАЦИОНАЛИЗМ!
ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Написал(а) Юрко website, в 2010-02-17 00:40:54
Прочитав уважно, намагався бути обєктивним, але щось мене всередині непокоїло. Що саме - зрозумів не відразу, але врешті збагнув - я мабудь потрапив у середньовіччя, років так чотириста-пятсот назад, або й навіть більше. Друзі! Сьогодні вже 21 століття на дворі: компютери, шатли, Кассіні, колайдери! Ваші гасла, цілком виправдані, вірні і справедливі по суті, за своєю формою є дещо примітивними. Навряд чи на такий жорсткий патріотичний пафос поведуться сьгогодні зубожілі духовно і матеріально широкі народні маси, до того ж перемішані і водночас розєднані між собою. Вони навіть не зрозуміють сенс і необхідність такого історичного процесу, як національне відродження. Тут потрібен зовсім інший підхід, а саме: створити таємну національну організацію на кшталт масонської або сіоністської, до якої входили б справжні патріоти по духу, а не на словах, і яка сприяла б кожному з них у просуванні на все вищі державні та громадські посади і все більшу їх кількість, поступово витісняючи звідти чужинців. Треба також народжувати більше дітей і відповідно їх виховувати. Памятаєте анекдот, коли грішник потрапляє до пекла і бачить там три величезних чани з киплячою смолою. Біля першого - цілий натовп чортів-охоронців з вилами, біля другого - їх всього кілька, а біля третього - нема жодного. Що це означає? - запитав чоловік. Йому пояснили: у першому чані - євреї, якщо вилізе один, то витягне за собою усіх інших, у другому чані - росіяни, якщо вилізе один, то витягне за собою кілька родичів і друзів, у третьому чані - українці, якщо вилізе один, свої його затягнуть назад, тому й охорони зовсім не потрібно. Щодо заголовку: «Народ, що не має честі, не буде мати і хліба!» то це невдалий, сказав би навіть помилковий варіант. При чому тут честь. Це зовсім інше поняття. Та й з граматикою не усе гаразд. Гасло має бути таким: «Народ, котрий не має гідності, не матиме і хліба!»
Головний командир ВО „Тризуб” ім.С.Банде
Написал(а) Гость, в 2010-02-17 01:42:13
Подобных узколобых националюг, как Дмитро Ярош объединяет, с одной стороны, интеллектуальная ограниченность, а с другой - непомерные амбиции. Не имея за спиной соответствующей специальной подготовки, образования, опыта, знаний и навыков, гордо носить звание \"полковник\" может, вероятно, человек с нарушенной психикой на почве сформировавшегося комплекса непоноценности, приобретенной маниакальности либо проявившейся в зрелом возрасте фобии. Не имея в действительности никакого отношения к офицерской касте, - он обращается к офицерской чести (чувсту ему неизведанному) призывает сотрудников правоохранительных органов к нарушению присяги, совершению противоправных действий, способным привести к хаосу в государстве. Не понимая назначение Вооруженных Сил, т.к. проходил в них службу только срочником и не вникал серьезно в суть их деятельности (при этом нося звание \"полковника\"), указывает в обращении на несуществующие задачи ВС Украины - защита от внутренних угроз. В общем, с одной стороны, - здорово, что подобную организацию националистов, претендующую на влияние в обществе, возглавляет подобное недоразумение, ущербность в образованности которого видна и невооруженных взглядом. Слава Украине!
Завтра будут нашими черепами...
Написал(а) Юрко website, в 2010-02-18 02:12:13
Да, у нас уже были президенты, т.н. «лидеры нации», компартийный секретарь, директор завода, сельский бухгалтер, осуждённый вор (может станет президентом), представитель маланской крови (тоже может станет президентом). Когда же всё это кончится, наконец! Следующим главой государства обязательно нужно выбирать врача, а именно – проктолога, потому что мы все находимся сейчас в глубокой жопе, сами того может быть не понимая, привыкнув к этому запаху ещё с 1917 года. Как говорят россияне «как же может пахнуть в стране, когда главный труп ещё не захоронен». А такие трупы, только ещё живые, руководят сегодня нашей Украиной. Я – за люстрацию в государстве.
Кое- что о проктологии... и Украине
Написал(а) Экс, в 2010-02-18 03:02:26
То что мы находимся на Окраине пищеварительного тракта в Европе факт уже очевидный. Излучение запахов пугает Европу...? Зачем же Вы это хавали. Приятного тут никогда не будет. Добавим теперь мигрантов плюс Вуйко з полоныны со своим бараньим сыром или брынзой - зорин, блядь будет: ни смотреть ни дышать. Юрко! а кто был против люстрации? Вспомни: коммунисты, националисты и бандиты!. Вот давай с ними поборемся. Демократия способ тирании... Демократ, - народ правит- депутат - человек в белом - а у нас чего - сплошное чернокнижье
продолжает рассказывать свои сказки...
Написал(а) Юрко website, в 2010-02-21 01:11:02
Да, всё верно, перевод, правда, немного хромает. Вывел для себя такой диалектический афоризм, и поделюсь ним с громадой, чтобы тоже задумались, поскольку не всё так просто, как кажется, и «проктолог» (украинский мессия) должен обязательно появиться. Так вот: «язычество русичей – это религия истины; христианство – религия отупления; лютеранство – религия утешения; мусульманство – религия традиций; буддизм – религия мистики; иудаизм – религия обмана».
религия – опиум?...
Написал(а) Юрко, в 2010-02-21 02:30:01
Собственно, я к чему веду: разве можно на существующих сегодня в мире религиях, не говоря уже о их бесчисленных ответвлениях, построить крепкое, надёжное и уютное мироздание, в котором каждый житель Земли чувствовал бы себя услышанным, понятым, защищённым.
ЖИДЫ
Написал(а) Васисьевич, в 2010-02-21 09:25:54
СТРАНОЙ УПРАВЛЯЮТ Ж*ДЫ И П*ДЕРАСТЫ. ЖИТЬ СТАНОВИТСЯ ВСЕ СЛОЖНЕЕ ИЗ-ЗА ИХ ПРОДЕЛОК. БОЛЕЕ 18 ЛЕТ ОНИ ПРИ ВЛАСТИ, ПЕРЕКРАШИВАЯСЬ И ПЕРЕБЕГАЯ ИЗ ОДНОЙ ПАРТИИ В ДРУГУЮ, МОЖЕТ ХВАТИТ ?!? ЖИ*Ы И ПЕ*ЕРАСТЫ АБСОЛЮТНОЕ ЗЛО НА ПЛАНЕТЕ !!!
Написал(а) weisman, в 2010-02-21 10:28:41
Общество, в котором мне хотелось бы жить, — это система, являющаяся не результатом \"демократических\"выборов или универсалов , не итогом всевозможных общественных соглашений,предполагающих компромисы,которые не решают проблему ,а загоняют ее подальше от путей решений, не плодом президентских указов, а результатом применения научно обоснованных законов, которым подчинен феномен разума. Ни власть, ни всевозможные общественные объединения, партии, профсоюзы и прочие структуры, принимающие решения голосованием, решить задачу не смогут. В настоящее время только ученое сообщество в состоянии оценить последствия надвигающихся на человечество вызовов и найти на них правильные ответы. Масштаб современных проблем усугубляется в первую очередь тем, что природа свои возможности исчерпала, экспансия человека в её сторону далее невозможна. Нынешние же социальные организации, и в первую очередь демократии, неадекватны и нерентабельны в решении насущных проблем. Никакая их модернизация не только не решает вопросы, но, наоборот, наращивает напряжение сосуществования человека и природы, человека и человека. Для поиска адекватных социальных структур необходим новый научный инструмент. Многие ученые уже пришли к выводу, что в рамках исключительно материалистического мировоззрения происхождение и связь разума с остальным миром не объяснить, что настало время взглянуть на мир и наполняющий его разум, как на единое целое. Как доказал в своей теореме о неполноте рациональных систем Курт Гёдель, мир без иррационального начала не полон. Мысль не нова. И Платон пришёл к тому же выводу: править должны мудрецы. И древняя кастовая традиция главенства брахманов над царями оказалась самой устойчивой, ибо не признаёт охлократию – власть толпы. Мнение мудреца ценнее мнения толпы. Но нынешней чиновничьей власти профанов такие взгляды не по нутру.
Комментарий
Написал(а) Костя, в 2010-03-07 09:06:03
Дорогі співвітчизники, Україньці, то хто нам заважав проголосувати за більш достойного президента? Чому ми не дали відводу цим нацменам-камерцманам? Сиділи по хатах і дудлили самогонку? А тепер коли нас взули в лапті протверезвіли? А що ми зробили щоб на чолі нашої Держави був наш Українець? Сповідуємо чужу релігію. До влади допускаємо тих хто нас знищував глодомором. В Верховній Раді вже нема Україньців. Спокійно даємо робити з нас хохлів-холопів. Треба панове ставати нацією. З своєю правдою, яку ми здатні захистити. Саме для цього стають захисниками- полковниками.
НЕ ВІРЮ ЗАХИСНИКАМ-ПОЛКОВНИКАМ!
Написал(а) С.Кувалда, в 2011-06-28 01:41:45
ЗАХИСТНИКАМИ-ПОЛКОВНИКАМИ стають ще й для того, щоб дістатись ВЛАДНОГО КОРИТА! Бачив я таких перевертнів... Відтак, віри до них - НУЛЬ! Наприкінці 1991- початку 1992 я був особисто знайомий з двадцятьма військовослужбовцями, які, знаходячись у складі підпорядкованій Москві 43-ї ракетної армії, прийняли українську присягу. Здавалось, що ці люди йдучи на ризик, справді були українськими патріотами.... Але не минуло й одного року, як майже усі вони мерщій побігли за посадами, квартирами, влаштуванням чисельних родичів, сватів, кумів, дітей на теплі містечка в МО України. І плювали вони на національну ідею, яка для них виявилась зручним засобом кар\"єрного пересування та пристосування. Отож,- НЕ ВІРЮ!
Написал(а) Святослав, в 2011-07-01 06:17:45
Пам’ятник Степанові Бандері у Львові є дивним поєднанням радянської мегаломанії сталінського періоду і естетики Третього Райху, зазначив 1 липня під час прес-конференції-дебатів із колишнім мером Львова Василем Шпіцером історик Василь Расевич.rnrnВідповідаючи на запитання, який із нинішніх пам’ятників у Львові він вважає невдалим, таким, що викривляє історичний та культурний образи міста, Василь Расевич зазначив:rnrn«Безумовно, для мене таким пам’ятником є пам’ятник Степану Бандері, лідерові Організації українських націоналістів. Мені здається, що цей пам’ятник, навіть з чисто естетичної точки зору, є свідченням того, що в українському минулому був тоталітарний період, що в українському суспільстві домінували тоталітарні ідеології також».rnrn«Може, хотячи, а, може, не хотячи цього, такий образ Степана Бандери відбився у свідомості ініціаторів спорудження цього пам’ятника, виконавців… Це є такий дивний симбіоз між радянською мегаломанією – сталінського, причому, періоду – і естетикою Третього Райху. Ми бачимо яскравий приклад: чи то Дзержинський, чи то Ленін, іде, в нього там поли його плаща розвіваються на вітрі, він, відповідно, стоїть в такій позі, в якій в кожному райцентрі стояв Володимир Ілліч Ленін. Оця арка, яка має символізувати соборність України, виконана абсолютно в стилі Третього Райху. Там, де тризуб, тільки бракує такого орла, і тоді ми будемо мати абсолютну аналогію із Третім Райхом», - продовжив історик.rnrnНатомість екс-мер Львова Василь Шпіцер зазначив, що для нього невдалим пам’ятником є Монумент Слави на вулиці Стрийській. Щодо пам’ятника Степанові Бандері Василь Шпіцер зазначив, що його дивує ситуація із тривалим будівництвом цього пам’ятника, оскільки пам’ятник Тарасу Шевченку, який був дорожчим і складнішим за виконанням, спорудили значно швидше.rnrnЯк інформував, під час цієї прес-конференції історик Василь Расевич також висловив переконання, що у Львові слід запровадити мораторій на подальше встановлення пам’ятників.
Написал(а) Леонид, в 2011-07-15 01:04:36
А ведь правильно все сказано. Под каждым словом подпишусь! Людей так достали ПРдуны, что они уже готовят канистры с бензином, чтобы спалить их вместе с собой: http://www.krivbass.in.ua/content/view/4797/1/