Трибуна Народа

СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ!

 Ваша реклама на нашем сайте

КОНСТИТУЦИЯ ГАРАНТИРУЕТ, А ТРИБУНА НАРОДА РЕАЛИЗУЕТ ПРАВО НА СВОБОДУ СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ, А НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ХОЗЯЕВ СМИ

Навигация
Главная
Новости
Статьи
Народный журналист
Народ о законах
Религия
Без политики

ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА

Погода, Новости, загрузка...
 
Главная

ГОРЬКАЯ ИСТИНА ОТ ТАТЬЯНЫ МОНТЯН. ВИДЕО

12.12.2013

ГОРЬКАЯ ИСТИНА ОТ ТАТЬЯНЫ МОНТЯН фото

 

 

 

 

Видео на ТРИБУНУ НАРОДА прислал Вячеслав Лунгу, г. Киев.

 

 


  Комментарии
RSS комментарии
Написал(а) Родослав, в 2013-12-12 10:29:36
Тетяна, заради самореклами вам і не таке скаже.rnЗа останніх 10 років не виграла жодної справи в судах. Причина - юридична безграмотність і постійна риторика.rnСьогодні і політики, і олігархи вимушені підлаштовуватись до вимог народу.Скажіть, хто вірив, що комуністи і ПР віддадуть Азарова? Звичайно ні!rnТе,що уряд Азарова піде вже сьогодні всім зрозуміло. Але для Тетяни замалюватись,, щоб попасти в ВР. Вона вже пробувала та пройшла. Ось ціна її риторики. Не вийщло з Батьківщиною вона присобачується до ПР. Одним словом - аферистка
Написал(а) zero, в 2013-12-12 11:17:33
Уважаемая Татьяна. Ничего толковее я не слыхал ни от одного эксперта или журналиста. Готов подписаться под каждым вашим словом.
Написал(а) Антон Загурский Калуш, в 2013-12-12 11:25:22
Януковича пытаются слить свои же. Это ясно, как белый день. Какого хрена было разгонят жестко оставшихся трех калек с майдана, если было ясно, что они и так следующим днем расползутся по своим хатам. Сто пудов продажные менты взяли бабки за эту акцию. Чего бы не подзаработать. Януковичу давно надо было браться за мусарню и наводить там порядок. Или он думал, что если они продают маму родную, а его никогда не продадут. МУДАЧОК!!!
Написал(а) Батя - Львов, в 2013-12-12 11:34:53
Рыволюция ихня вже всерлася. Януковичу надо было с первого дня приказать МЧС выставить на майдане полевые кухни, палатки и обеспечить все условия для проведения майдана за евроинтеграцию. Я уверен, что вся эта рогульская толпа разбрелась бы на второй день после такого жеста.
Написал(а) Окунь, в 2013-12-12 11:43:45
О, пан капрал винницкой полиции Родослав изрек речь. И майже без помилок. Но все равно на троичку , но с плюсом уже.
Написал(а) Коломия, в 2013-12-12 11:56:07
Тетяна, Вам дуже личить макіяж!!!! Дуже гарна жінка!!)
Написал(а) Віктор Ровінский Львів, в 2013-12-12 12:04:26
От парадокс - як юлька тринділа абищо, то всі то хавали і молилися на неї як на мадонну, а як хтось скаже таке чого інші не чекать, і ще й по ділу - то він же і лось, бо \"а хто він такий?!\"
Написал(а) Діма Донской, в 2013-12-12 12:07:06
Не зовсім би погодився що Ющенко був звичайним лузером. До речі і Медведчук казав що знаючи Ющенка ніколи б не повірив що той буде активно (не на словах) просувати членство України в НАТО.
Написал(а) Родослав, в 2013-12-12 12:08:37
Піскар , що пишеться тут окунем ти нанюхався Сариних трусів ?
Написал(а) Татьяна Усатюк-Киев, в 2013-12-12 12:09:40
Антон, люди на майдане вам в лицо плюнут за эту версию. Это Яныч отдал приказ лично он их избил и покалечил !
Написал(а) Денис Коринный, в 2013-12-12 12:14:01
Давайте подождем, что обнаружат на серверах Батькивщины. я тоже не верю, что Янек на такое бы пошел. могли пару лямов отстегнуть командиру взвода Беркута - и все
Написал(а) Денис Коринный, в 2013-12-12 12:15:20
посмотрите как он после того как разберется покрошит тех, кто его так кинул
Написал(а) Кун, в 2013-12-12 12:16:36
Поддерживаю Т. Усатюк. Это версия проходимцев
Написал(а) Віктор Ровінский, в 2013-12-12 12:16:50
Якщо держави практично не існує (що видно з останніх подій) то і не дивно, що хто б там не був, а буде крутити кермо туди куди йому вкаже дуло ворожого крейсера.Тому у Ющенка було мало поля для маневру.
Написал(а) Тетяна Монтян, в 2013-12-12 12:18:01
Які полярні думки у людей...
Написал(а) Діма Донской, в 2013-12-12 12:18:53
популярні чи полярні?)
Написал(а) Діма Донской, в 2013-12-12 12:19:48
ну невже настільки тупі \"заколотники\" що не розуміли те що парламент не проголосує за відставку азірова)). Азіров сказав - комуністи зрозуміли і опа - імунітет на рік
а что вы хотели?
Написал(а) 333, в 2013-12-12 12:26:22
Думаю, Яныка подставляет олигархия и т.н. элита, которые сделали себя успешными на фоне хаоса, коррупции и разграбения Украины и которых он потихоньку, типа Колесникова, Фиратша, Тигипка, Порошенка, Коломойского и прочих черновецких потихоньку ставит на место... А им это совсем ни к чему... Они себе играли в революции передавая власть от одних к другим своим же... А вот Янык не из круга этой самопровозглашенной псевдоэлты... И похоже, туда не стремится, вот и нарвался.
Написал(а) Віктор Ровінский, в 2013-12-12 12:37:02
Тут є багато факторів - не останній той, що народ боїться, що їх знищать після майдану, який закінчиться нічим - тому і йде, щоб хоч чогось добитися.
Написал(а) faina kaplan, в 2013-12-12 12:44:50
Шо за інституцiї, не поняла. От на конкретном прикладі у нас у селі. Мого сусіда не схотіли реєструвать в кандидати у якийсь там сільсовєт чи райсовєт чи шо воно. Йому зразу сказали: \"Ми знаєм, шо ти протів Регіонів і в нас будуть неприятності, якшо ми будем таких як ти реєструвать.\" Це блять шоб на цьом сільсовєті представлять вулицю з трьох хат, в них будуть неприятності. Яку інституцію там нада створить, шоб його зареєстрували і не вийобувались? Чи може легше мужикам такі шо посильніше прийти наступного разу і сказать цьому председателю комісії чи хто він там, \"Перестань бикувать, сволота недорізана\"?rnrnТе саме буде і у 2015 в малих містах і селах, яка там інституція.
Написал(а) faina kaplan, в 2013-12-12 22:06:49
Таня, ти ізвіні шо я до тебе з вопросами, а тобі ннколи.rnЯ поняла, шо в кожній непевній ситуації нада создавать інституцію, но кроме того шо ОСББ - це прекрасна інституція, шо должна замінить ЖЕКи (харашо, вже зробили) я не можу найти відповідних аналогів для інших ситуацій. Шо робить з похоронними бюро, наприклад, шо над ними начальствує тесть мера города і в кожну хату з небіжчиком приходе банда і требує відкупну за свідоцтво про смерть і місце на кладбіщі? Яку тут нада создать інституцію? Інші похоронні організації були, но їх вижили з бізнеса. В малих містах зараз хуже чим 90-ті роки.