Трибуна Народа

СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ!

 Ваша реклама на нашем сайте

КОНСТИТУЦИЯ ГАРАНТИРУЕТ, А ТРИБУНА НАРОДА РЕАЛИЗУЕТ ПРАВО НА СВОБОДУ СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ, А НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ХОЗЯЕВ СМИ

Навигация
Главная
Новости
Лента новостей
Статьи
Народный журналист
Народ о законах
Религия
Без политики

ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА

Погода, Новости, загрузка...
 
Главная

"ОЙ, НЕ СХОЖЕ! ОЙ, ХАЛТУРА!"

19.08.2016

"ОЙ, НЕ СХОЖЕ! ОЙ, ХАЛТУРА!" фото

 

Оприлюднений НАБУ і анонсований депутатом Лещенком "компромат" на Пола Манафорта (про його присутність у списках "чорної бухгалтерії" Партії регіонів ред.)  викликає сарказм. 

 

 

Мало того, що ці "докази" не можуть бути прийняті жодним судом, вони кидають тінь на тих, хто сьогодні виконує дрібне політичне замовлення виборчого штабу американських демократів.

І тут мені згадалася історія 13-річної давнини, яка до болю нагадує мені нинішні потуги клієнтели Держдепу в Україні. Історія не вигадана, не зважаючи на свою анекдотичність - вона від і до базована на реальних фактах. Чимала кількість київських журналістів і технологів можуть пригадати цю історію - вона передавалася з вуст у вуста і обростала подробицями. Зрештою, деякі сайти присвятили цій історії статті - і їх можна витягнути з архівів.

У 2003 році в Україні загострилися стосунки між однією олігархічною групою і одним міністром (нині вже покійним). Міністр мав велетенський вплив на політичні процеси і заважав деяким високопоставленим особам у владі. Спроби змонтувати компромат проти міністра ("фотографії", на яких він влаштовує сексуальні ігри з неповнолітніми хлопчиками) результату не дали. Потрібно було викликати гнів Президента - та такий, щоби міністра відправили у відставку з вовчим білетом. І бажано - з порушеною кримінальною справою. Після кількох мозгових штурмів політтехнологи порадили імітувати підготовку до державного перевороту - і навіть оприлюднити дані іноземних розвідок!

Це зараз все виглядає банально, а тоді... Треба було знати Кучму, який свого часу у КБ "Південне" і не з такими інтригами зіштовхувався, а тому подібній ахінеї мав би повірити.

У Варшаву (для більшої вагомості інформацію мали оприлюднити за кордоном) відправляється народний депутат З. У депутата була кришталево чиста біографія, в якій впадала в очі графа "освіта" (там значилося: "Естрадно-циркове училище, клоун" - я не жартую!). У визначеному місці його чекали польські журналісти і "розвідник", який мав прокоментувати отриману інформацію і підтвердити автентичність матеріалів - такі да, міністр готував переворот і навіть підпорядкував собі частину військ!

Депутат З. не врахував різницю у часі. Він прийшов у конференц-зал готелю о 13.00 за київським часом і, не побачивши жодної живої душі, вирішив, що дано відбій (зателефонувати і уточнити він не здогадався). Написав смс - мовляв, чому не попередили? Відключив телефон (роумінг, дорого). І з чистою душею він пішов пити варшавське пиво.

За годину польські журналісти, не побачивши сенсації і образившись на українських організаторів, розійшлися.

Жарти жартами, але ж депутат гонорар вже отримав, і повертати його не хотілося. Тому він вирішив діяти по складеному ним же (але більше ні з ким не узгодженому) плану Б. Він повернувся до Києва і скликав прес-конференцію в УНІАНі.

"А чи знаєте ви, - звернувся З. до журналістів, - що був я у Варшаві. І зустрівся зі мною представник білоруської (?!?) розвідки. І показав він мені матеріали, з яких випливає, що Міністр готує військовий переворот в Україні!"

"А можна ознайомитися з цими матеріалами?" - наполягали журналісти, які не хотіли вірити на слово.

"Ні! Він мені дав почитати текст, написаний від руки. Я почитав, запам'ятав і зараз переказую вам!"

"А як він виглядав - цей розвідник? Прикмети?"

"Ми зустрічалися в темному під'їзді і його обличчя я не розгледів..."

Одним словом, не повірив чомусь Данилович у підготовку перевороту...

От у мене зараз приблизно така ж реакція на оприлюднені дані про бухгалтерію Манафорта. "Ой, не схоже! Ой, халтура!"

Кость Бондаренко, м. Київ.

 

 


  Комментарии
RSS комментарии
Про Манафорта
Написал(а) Денис Жарких, в 2016-08-19 07:26:24
Когда я узнал, что Манафорт руководит штабом Трампа, то понял, что Трамп проиграет. Мне доводилось работать с командой Манафорта. Характерной особенностью этой команды является постоянный эксперимент. Они постоянно тасуют колоду. Поэтому, Трамп и Манафорт нашли друг друга. Сильная сторона всех технологий Манафорта - плевать (манать) им на правила внутри страны. Они срывают банк. Поэтому все, кто пользовался его услугами на Украине имели тактические, а не стратегические победы. Ющенко пролетел, Янукович - тоже. США значительно более консервативная страна, чем Филиппины и Украина. Там будут голосовать больше против Хиллари, чем за Трампа. Манафорту точно не удастся создать образ мирового лидера из Трампа. Получится такой себе американский Жирик. Вечно второй. Но и Трамп тянется к Манафорту именно потому, что он не политик, а бизнесмен. Он и хочет услышать от консультанта, как послать этих политических бюрократов нах. Послать-то их можно, они всем надоели, но от того, что их пошлешь, их не победишь.

Добавить комментарий
  • Пожалуйста, оставляйте комментарии только по теме
Имя:
E-mail
Домашняя страница
Тема:
BBCode:СсылкаEmailЗагрузить изображениеЖирный текстКурсивПодчёркнутый текстКавычкиCodeСписокПункт спискаЗакрыть список
Комментарий:Код:* Code

 
 
Актуально
Сейчас на сайте:
Гостей - 1
ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА
 
РЕКЛАМА

© 2006 «Трибуна Народа» При цитировании ссылка на сайт обязательна

Украинский портАл