Трибуна Народа

СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ!

 Ваша реклама на нашем сайте

КОНСТИТУЦИЯ ГАРАНТИРУЕТ, А ТРИБУНА НАРОДА РЕАЛИЗУЕТ ПРАВО НА СВОБОДУ СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ, А НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ХОЗЯЕВ СМИ

Навигация
Главная
Новости
Лента новостей
Статьи
Народный журналист
Народ о законах
Религия
Без политики

ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА

Погода, Новости, загрузка...
 
Главная

НЕДОНАЦІЯ НЕПРИКАЯНИХ АГАСФЕРІВ

21.10.2016

НЕДОНАЦІЯ НЕПРИКАЯНИХ АГАСФЕРІВ, трибуна народа, фото,

Львів чесно заслужив свій зворотний квиток на польську батьківщину.

 

 

Нещодавно один типовий по ступеню несамовитості «український журналіст», зрозуміло - з міста Львова, виступив за відділення Донбасу від України.

«Я проти перебування Донбасу в складі України. Це абсолютно далекий нам за духом регіон. Це ракова пухлина, яка буде поширювати свої метастази по всій країні. Поки Донбас зберігається в її складі, ми приречено на спроби зробити нас частиною російського миру»,- заявив цей расовий «патріот» з ТИПОВО УКРАЇНСЬКИМ прізвищем Дроздов (національність жидок).

Найбільше мене в цьому «крику душі» уразило не тільки його прізвище й національність, а й саме львівське місцеперебування заявника. З якого такого переляку, ні хто-небудь, а саме житель міста Львова тлумачить про Україну? Яке взагалі відношення має до України це польське місто, населення якого в недавньому історичнім минулому на 80 із зайвим відсотків складалося з поляків і жидів, нащадки яких і сьогодні не проти туди повернутися?! І в якої він, якщо на те пішло, взагалі перебуває незаконно. Або може бути в місті Львову визнають діючим міжнародно-правовим документом пакт Молотова-Ріббентропа від 1939 року, на підставі якого Львів з околицями був включений до складу Української РСР. А якщо не визнають, то якого рожна, запитується, вони отут роблять? І чи не час їм зробити вигляд, що їх отут не стояло?

На якій підставі ці міжнародні перекотиполе, така себе галицька недонація неприкаяних агасферов (агасфер – вічний жид), пред'являє претензії до абсолютно чужої для них України? І дозволяє собі давати ради про її територіальний склад? Вони що всерйоз думають, начебто ми не знаємо, що вони тут ніхто, а ім'я їх ніяк?

Так, Сталін, визнаємо це чесно, допустив у свій час серйозну помилку, прийнявши це агресивне, незлагідне западенське плем'я в родину нормальних, цивілізованих народів СРСР. Але історичні помилки ніколи не пізно виправити. Тим більше, що зараз самий підходящий для цього момент. Галицька агресія проти всієї України (а не тільки проти одного Донбасу) перейшла в стадію збройного захоплення державної влади западенськими бойовиками й має характер відкритої війни за панування незначної у всіх відносинах, сторонньої й чужорідної меншості над величезної слов'янською країною.

Але оскільки слов'яни від природи люди гуманні, що не пам'ятають зла, вони, зрозуміло, не стануть у відповідь бомбити Львів балістичними ракетами й загрожувати його населенню тотальною депортацією. Вони просто відновлять одного разу порушену історичну справедливість і повернуть цей великий карпатський хутір разом з усіма його бандерівськими метастазами законному власникові – Польській державі.

А вже вона нехай собі надходить що робити із цим майном так, як порахує потрібним. Підозрюю, правда, що той Дроздов, разом з оравою інших йому подібних націонал-виродків, у цьому випадку моментально відкочують куди-небудь на Полтавщину й там терміново зробиться борцем за повернення Галичини в матір- Україну. Але це вже, братику, пустуєш! Другий раз на ці прокляті граблі точно ніхто не стане. І прийде йому йти підмітати вулиці. Тому що ніякої більш відповідальної роботи цим, що скачуть як блохи «хазяям України» довірити не можна. Втім, вони це вже й сьогодні цілком довели.

Статтю на ТРИБУНУ НАРОДУ прислав Юко Селиваненко, м. Миргород.

 

 

 


  Комментарии
RSS комментарии
Написал(а) karen parsadanian, в 2016-10-22 08:12:32
Поляки развели украинцев и литовцев как последних лоховrnС декларацией по обвинению СССР в развязывании Второй мировой войны есть один любопытный момент, по которому было бы интересно получить комментарий юристов. Часто можно услышать идею, что никто не рискнет пересматривать границы пост-потсдамского мира, потому что это потянет за собой неразрешимый клубок территориальных споров в Европе.rnНо смотрите, как интересно получается. В данном случае речь идет вовсе не об итогах Второй мировой, а наоборот о ее начале — и об осуждении ее инициаторов. И данную декларацию совершенно добровольно, тесным междусобойчиком приняли три страны — Польша, Литва и Украина. Вот только есть один маленький нюанс — территориально пострадала в результате действий СССР в 1939 году только одна из этих трех стран. А две другие — расширили свои территории и, что характерно, за счет как раз таки пострадавшей первой. Польша вовсе не ставит под сомнение итоги войны. Ни одной секунды. Она просто горестно вздыхает, какой сволочью СССР был в 1939 году. А Литва и Украина ее в этих воздыханиях горячо поддерживают. И документик приняли по этому поводу. Вот такой у них тесный кружок идейных соратников. И как бы следующим шагом Польша не взглянула проникновенно в глаза своим товаркам и не сказала бы: раз мы согласны, что в 1939 года имело место грандиозное преступление (которое мы все трое признаем), так давайте исправим допущенную тогда историческую несправедливость.rnИ ласково попросит у Литвы вернуть Вильно, а у Украины — Львов. Раз уж все трое согласны, что нехороший СССР совершил это беззаконное безобразие. А чего? И в Литве, и на Украине идут процессы депопуляции. Экономика катится в жопу. На кой им эти территории? А тут Польша — с экономикой получше, и с демографией, и вообще она региональная держава, и за ней еще американцы стоят, куда сильнее за прибалтами. Ей ее исторические земли нужнее. В общем, у меня ощущение, что всей этой операцией поляки развели украинцев и литовцев как последних лохов. Они приоткрыли дверь и всунули в щель ботинок, который создает возможность для территориального передела в Европе в обход решений Потсдамской конференции.

Добавить комментарий
  • Пожалуйста, оставляйте комментарии только по теме
Имя:
E-mail
Домашняя страница
Тема:
BBCode:СсылкаEmailЗагрузить изображениеЖирный текстКурсивПодчёркнутый текстКавычкиCodeСписокПункт спискаЗакрыть список
Комментарий:Код:* Code

 
 
Актуально
Сейчас на сайте:
Гостей - 492
ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА
 
РЕКЛАМА

© 2006 «Трибуна Народа» При цитировании ссылка на сайт обязательна

Украинский портАл