Трибуна Народа

СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ!

 Ваша реклама на нашем сайте

КОНСТИТУЦИЯ ГАРАНТИРУЕТ, А ТРИБУНА НАРОДА РЕАЛИЗУЕТ ПРАВО НА СВОБОДУ СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ, А НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ХОЗЯЕВ СМИ

Навигация
Главная
Новости
Лента новостей
Статьи
Народный журналист
Народ о законах
Религия
Без политики

ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА

Погода, Новости, загрузка...
 
Главная

ПРОРОЦТВО РОМАНА ДМОВСЬКОГО 1931 РОКУ - ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВИНИКНЕ УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА

03.11.2016

ПРОРОЦТВО РОМАНА ДМОВСЬКОГО 1931 РОКУ - ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВИНИКНЕ УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА, ФОТО, ТРИБУНА НАРОДА,

Наповал. Ну, от як людина може бути таким прозорливим і настільки розуміти суть?!

 

 

«Немає людської сили, здатної перешкодити тому, щоб відірвана від Росії й перетворена в незалежну державу Україна стала  збіговиськом аферистів із усього світу, яким сьогодні дуже тісно у власних країнах, капіталістів і шукачів капіталу, організаторів промисловості, техніків і купців, спекулянтів і інтриганів, бандитів і організаторів усіх видів проституції. Німцям, французам, бельгійцям, італійцям, англійцям і американцям поспішили б на допомогу місцеві або найближчі росіяни, поляки, вірмени, греки й, нарешті, самі численні й найважливіші з усіх - євреї. Зібралася б своєрідна Ліга Націй…

Усі ці елементи при участі найбільш хитрих, найбільш підприємливих українців створили б верхній шар, еліту країни. Однак це була б своєрідна еліта, тому що, здається, жодна країна не могла б похвастатися такою багатою колекцією міжнародних пройдисвітів.

Україна стала б виразкою на тілі Європи; люди ж, що мріють про створення культурного, здоровішого й сильного українського народу, який дозріває у власній державі, переконалися б, що замість власної держави вони мають міжнародне підприємство, а замість здоровішого розвитку – швидко прогресуючий розпад і загнивання.

Ті, які припускають, що при географічному положенні України й просторості її території, при стані, у якому перебуває український елемент, при його духовних і матеріальних ресурсах, нарешті, при тій ролі, яку відіграє українське питання в нинішньому економічному і політичному положенні світу, могло б бути інакше, - не мають уяви ні на гріш.

Українське питання має безліч різних заступників, як на самій Україні, так і за її кордонами. Серед останніх особливо багато таких, які добре знають, до чого вони йдуть. Але є й такі, які розв'язок цього питання відривом України від Росії уявляють собі досить ідіалістично. Ці наївні найкраще зробили б, якби тримаючись від неї подалі».

 

 

Разюче. Роман Дмовский передбачив в 1931 році, що буде, якщо виникне українська держава. Із цих міркувань випливає, що українцям буде жити гірше, ніж вони жили б у складі Росії або Польщі. І дійсно – досить подивитися на ВВП Росії, Польщі й України, або – середні зарплати й пенсії…

Боже, Дмовський був пророком!

 

Ро́ман  Дмо́вський - польський політичний діяч і публіцист. З 1916 р. почесний доктор Кембриджського університету.

Переклав з польської Павло Полуботько, м. Чернігів.

Джерело: http://foton3.blox.pl/2014/07/Boze-Dmowski-byl-prorokiem.html

 

 


  Комментарии
RSS комментарии
Написал(а) Алексей Столяров (Лексус), в 2016-11-03 01:47:45
Оказавшееся розыгрышем почти часовое обсуждение двухсторонних отношений Президента Украины с якобы Президентом Киргизии однозначно должно стоить карьеры Главе президентской администрации, — прокомментировал ситуацию известный украинский юрист Андрей Портнов. — Это событие говорит об окончательном разрушении государственного аппарата и превращении институтов его управления в одну сплошную кинокомедию. И конечно это стало возможным благодаря произошедшей в стране люстрации, результатом которой стало появление почти на всех участках неадекватного количества разгильдяев и дураков
Написал(а) Нюра Берг, в 2016-11-03 01:48:58
А что бы сделал ипонский премьер, если бы оказалось, что он обсудил по телефону передачу островов Курильской гряды с Путиным, хотя Путин на обсуждение не явился?
ЯКЩО ВИНИКНЕ УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА...
Написал(а) 999, в 2016-11-03 15:14:43
А що сталося, коли виник Ізраїль - напруження і конфлікти на близькому сході, яким нема кінця. На протилежність цьому, виникнення незалежної України мало б дати початок остаточному розвалу радянської імперії і кінцю протистояння схід-захід. Але російська імперія, правонаступниця радянської імперії, ніяк цього не хоче допустити. Саме вона стала збіговиськом політичних і військових аферистів. Те, що в Україні на крові майдану прийшли до влади сіоністи - не наслідок відриву від Росії, а наслідок дії на розум народу тисячолітньої іудо-християнської релігії, з усіма її негативними наслідками.
для 999
Написал(а) Павел, в 2016-11-03 22:50:32
У вас в изложении мысли сплошной алогизм. Вы критикуете сионистов, но ведь они создали СССР. Они же создали Израиль. Затем СССР был развален - опять же сионистами. Почему? Сперва они создали, потом они же развалили. Странно? Теперь они захватили власть над Украиной и разжигают войну Украины с Россией. Почему? Они отдали без сопротивления Крым. Почему? Они финансировали майдан. Почему? Они финансировали отряды Стрелкова (Гиркина) и Безлера на Донбассе, разжигая там войну. Почему? 999, включай мозг...

Добавить комментарий
  • Пожалуйста, оставляйте комментарии только по теме
Имя:
E-mail
Домашняя страница
Тема:
BBCode:СсылкаEmailЗагрузить изображениеЖирный текстКурсивПодчёркнутый текстКавычкиCodeСписокПункт спискаЗакрыть список
Комментарий:Код:* Code

 
 
Актуально
Сейчас на сайте:
Гостей - 1
ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА
 
РЕКЛАМА

© 2006 «Трибуна Народа» При цитировании ссылка на сайт обязательна

Украинский портАл