Трибуна Народа

СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ!

 Ваша реклама на нашем сайте

КОНСТИТУЦИЯ ГАРАНТИРУЕТ, А ТРИБУНА НАРОДА РЕАЛИЗУЕТ ПРАВО НА СВОБОДУ СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ, А НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ХОЗЯЕВ СМИ

Навигация
Главная
Новости
Лента новостей
Статьи
Народный журналист
Народ о законах
Религия
Без политики

ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА

Погода, Новости, загрузка...
 
Главная

МВФ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ РОЗДАТИ ПО 10.000$ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ УКРАЇНИ

22.11.2016

МВФ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ РОЗДАТИ ПО 10.000$ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ УКРАЇНИ? фото, трибуна народа,

Після звістки про знахідку житомирських бурштинових старателів, МВФ поспішив зробити незвичайну заяву.

 

 

У зв'язку з тим, що, як повідомляє українське видання Gazeta.ua, «бурштинові браконьєри» знайшли під Рокитним на Житомирщині скарб, який на думку істориків і археологів, є частиною легендарного скарбу, так званого «золота Полуботка», багато відомих особистостей і навіть цілі країни зробили негайну заяву на право власності скарбом.

Однак історія із цим скарбом розв'язалася дуже швидко. За повідомленням голови районної адміністрації Євгенія Корнієнко, увесь вміст знайденого скарбу, що по оцінках фахівців з урахуванням інфляції складає більш 140 млн грн, було негайно передане в державне казначейство України для подальшої вистави 217 знайдених векселів Банку Англії, щоб один з найстаріших банків Європи зробив остаточні розрахунки з державою Україна.

Але навіть найдужчі сумніви директора історичного музею Житомира Степана Віхринського в тому, чи має знахідка відношення до легендарного «золота Полуботка», виявилися розвіяними в одну мить, коли до нього звернулися фахівці Міжнародного валютного фонду за уточненнями.

Після одержання коментарів від Віхринського про те що відбулося, співробітники МВФ зв'язалися з урядом України для того, щоб повідомити українських державних керівників несподівана звістка.

Справа в тому, що «золото Полуботка», що вважалося в Україні легендарним – не просто реальний історичний факт, але й було виявлено в 1991 році в одній з колишніх резиденцій Полуботка на південнім узбережжі Франції, неподалік від Марселя. Але у зв'язку з тим, що в тому році саме відбувалися події, що згодом принесли незалежність Україні, знахідка була старанно засекречена, але не забута. Сума, у яку оцінюється на даний момент знайдений в Європі скарб перевищує 400 млрд доларів. Довгий час ці кошти перебували на балансі Міжнародного валютного фонду.

І тепер, у такий нелегкий для України період, розуміючи, що знайдена житомирськими бурштиновими старателями частина скарбу неминуче рано або пізно приведе до його основної частини, МВФ прийняв рішення повернути всі Полуботкові кошти назад, його дійсному власникові – українському народу.

Однак, основою політики МВФ є видача грошей на певних умовах, і цей надзвичайний випадок не став виключенням. Главою МВФ Крістін Лагард був висунутий ряд вимог до уряду України. Головним з них є: усе отримане багатство повинне бути порівну розділене між усіма без винятку живучими зараз громадянами країни. При приблизному підрахунку, розраховуючи нинішнє населення України приблизно в 40 млн громадян, на кожну людину прийде близько десяти тисяч доларів за нинішнім курсом (10.000$).

У результаті довгих переговорів, Крістін Лагард наполягла на поверненні Україні її національного надбання, якщо Верховна Рада, новий уряд і Президент України протягом тижня дадуть міжнародній організації свої поручництва про виконання вимог, пред'явлених Міжнародним валютним фондом.

Михайло Сурженко, м. Київ.

 


  Комментарии
RSS комментарии
Написал(а) Улис, в 2016-11-23 08:33:50
Не верю (с)
Брехуни.
Написал(а) МИКОЛА, в 2017-10-29 11:38:59
Брехня! Для чого це брехати, щоб людям баки забити? Жодних доказів про це нема нігде.

Добавить комментарий
  • Пожалуйста, оставляйте комментарии только по теме
Имя:
E-mail
Домашняя страница
Тема:
BBCode:СсылкаEmailЗагрузить изображениеЖирный текстКурсивПодчёркнутый текстКавычкиCodeСписокПункт спискаЗакрыть список
Комментарий:Код:* Code

 
 
Актуально
Сейчас на сайте:
Гостей - 68
ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА
 
РЕКЛАМА

© 2006 «Трибуна Народа» При цитировании ссылка на сайт обязательна

Украинский портАл