Трибуна Народа

СВОБОДА СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ!

 Ваша реклама на нашем сайте

КОНСТИТУЦИЯ ГАРАНТИРУЕТ, А ТРИБУНА НАРОДА РЕАЛИЗУЕТ ПРАВО НА СВОБОДУ СЛОВА ДЛЯ ВСЕХ, А НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ХОЗЯЕВ СМИ

Навигация
Главная
Новости
Статьи
Народный журналист
Народ о законах
Религия
Без политики

ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА

Погода, Новости, загрузка...
 
Главная arrow Статьи arrow Прикриваючись Євро-2012, Попов украв приміщення чергової київської книгарні

Прикриваючись Євро-2012, Попов украв приміщення чергової київської книгарні

29.06.2012

За інформацією журналістів газети «Дело», в ніч з 9 на 10 червня 2012 року з приміщення книгарні «Знання», що на Хрещатику, бригада будівельників невідомої компанії, під керівництвом Руслана Безпетченка, вивезла решту майна найстарішої київської книгарні та будівельне сміття, сформоване в результаті повного знищення перекриття приміщення книгарні та ознак наявності другого поверху. Свідомі журналісти, які опинилися в епіцентрі чергової руйнівної операції голови КМДА Олександра Попова, як і годиться, викликали міліцію та загін «Беркута». В результаті проведеної роботи правоохоронці змогли пролити світло на історію чергової афери «недомера».

 

Виявилося, що в книгарні «Знання», розташованій за адресою Хрещатик, 44, певний час ведуться активні ремонтні роботи, що передбачають повне переобладнання приміщення, яке з часом перетвориться на черговий триповерховий бутік (третій поверх сформований за рахунок підвалу). Ім’я щасливого власника ласого шматочка будівлі, розташованої в центрі Києва, вже традиційно залишається таємницею.

kn3

kn4

Дехто з аналітиків та спостерігачів за історією рейдерського захоплення  книгарні «Знання» звинувачують регіонального депутата Київради Володимира Дейнегу. Та недарма, Володимир Дейнега ще в 2006 році, облюбувавши для себе «крамничку» на місці славетного «Знання», звернувся до депутатів тодішньої ради Черновецького з вимогою збільшення орендної ставки для колективу книгарні «Знання» як мінімум у два рази, апелюючи розрахунками Кабміну та застерігаючи про ймовірне недоотримання київською громадою бюджету в сумі близько 70-80 тис. грн. Пізніше Київрада все ж таки дозволила книгарні «Знання» працювати за старими помірними орендними тарифами, затвердженими договором оренди, дійсним в період з 2006 по 2009 рік. Але вже 3 листопада 2007 року чиновники КМДА офіційно повідомили колектив книгарні «Знання» про розрив орендних стосунків і висунули вимогу: до 10 листопада звільнити приміщення від книжок та обладнання.

Далі почалися технологічні курйози: вимикання світла, тепла, переобліки та ремонти. Вслід за ними - юридичні колізії: тривалі слідства, суди… Й  нарешті 26 травня 2012 року, в Міжнародний день книги та авторського права, ще одній київській книгарні наказали довго жити…

Доля книгарні «Знання», наче історія невдахи-близнюка в країні блазнів, схожа на долю багатьох культурологічних об’єктів столиці, що навіки канули в небуття варварського перерозподілу майна київської громади. Історія раз за разом доводить, що ані влада законно обраного мера Києва Леоніда Черновецького, ані влада самозванця Олександра Попова не рахувалася й не збирається рахуватися із Законами України. Більше того, влада наполегливо пристосовує та перекручує Законодавство вільної європейської держави під свої власні потреби. Не дивує й відвертий цинізм голови КМДА Олександра Попова, який однією рукою нібито відвойовує в рейдерів книгарню «Сяйво», а іншою продає за безцінь іншу, не менш значиму книгарню - «Знання». Під час урочистого відкриття захопленого ним у трудового колективу ТОВ «Книгарня «Сяйво» та нашвидкуруч відремонтованого й переобладнаного муніципального магазину «Сяйво книги» Олександр Попов, наче зомбі, повторює промовлену в 2007 році тоді ще виконуючим обов’язки віце-прем’єра Дмитром Табачником «мантру» про відкриття Кабміном перших 10 муніципальних книгарень у Києві. Єдине, що Олександр Попов виступає від імені Київради й оперує не державним, а лише міським бюджетом. Чарівне ж це число - 10!

Історія обіцянок «благородного корсара» Дмитра Табачника  закінчується Законом про мову, який покликаний вщент знищити ознаки автентичності українського народу. Історія ж менш повноважного Олександра Попова – жалюгідним руйнівним ляльковим театром для киян. Ляльковий театр Олександра Попова, влаштований ним у вкраденій псевдо-книгарні «Сяйво книги», поширює свої брехливі вистави вулицями пограбованого Києва.

Згідно з відповіддю на запит, зроблений головою комісії Київради з питань культури та туризму Олександром Бригинцем, київська влада підтвердила, що колектив книгарні «Знання», отримавши у власність приміщення, перепродав його приватній компанії ( примітка автора – скоріш за все «одноденці»). В договорі купівлі-продажу зазначеного приміщення пункт про збереження його цільового призначення відсутній. І тепер КМДА не має жодних повноважень щодо збереження профілю діяльності книгарні, але планує звернутися до нових власників про таку можливість… (Оплески!).

«Книгарня не працювала, і в багатьох з нас була ілюзія, що це або ремонт, або переоблік. А насправді ж відбувся справжній злочин – продаж. Отже ,Олександр Попов, який гучно заявляв про злочин попередніх керівників, які продали книгарню «Сяйво», книгарню «Знання» сам продав», - обурюється Олександр Бригинець.

Останній рік став справжньою трагедією для Києва. Зараз так багато говорять та пишуть про руйнування пам’яток і забудову центру сучасними спорудами зі скла й бетону, що факт знищення єдиної книгарні на Хрещатику залишився непоміченим.

Коментуючи ситуацію загального занепаду культурологічних цінностей та зниження інтересу населення країни до духовних цінностей, Олександр Бригинець зазначає: «Культурологічна катастрофа є результатом неуклінних дій влади, яка поступово перетворює Україну на «бананову республіку». Результатом пропаганди малоосвічених чиновників є повне суспільне нівелювання поняття культурних цінностей і поняття книгарень як об’єктів культури. Крім того, для повноцінного існування книгарень в якості комерційних одиниць, що здатні запропонувати читачеві не тільки імпортні російські книжки, але й наші вітчизняні твори, важливе існування загальнодержавної програми підтримки видавничої та книготорговельної галузі. Але у нас підтримуються алкоголь та цигарки, до книжок справа не доходить. Вітчизняні видавництва, що знаходяться в жебрацькому становищі, не мають ані можливостей, ані бажання підтримувати своїх партнерів по бізнесу – книгарні. Письменники, окрім одного, найвідомішого метра червоного письменництва Віктора Януковича, рахують копійки й позбавлені будь-якого ентузіазму щодо змагань з «вітряними млинами». Тож книгарні залишаються сам на сам у боротьбі з чиновницьким безчинством та відділами у великих супермаркетах, де книжки сиротливо мешкають поряд з ковбасою та пряженим молоком».

Виходить, книгарні на даному етапі нікому, окрім чиновників, не потрібні. Шкода тільки, що чиновники розглядають культурні Мекки лише в якості коштовних квадратних метрів і продовжують безперешкодно реалізовувати свої доволі примітивні, але «законні» рейдерські схеми.

Віктор ТАРАНОВ для ТРИБУНИ НАРОДУ.

На цих місцях колись були відомі київські книгарні 

kn5

Книгарня «Поезія»

 


kn6

Книгарня «Ноти»

 


kn7

Книгарня «Мистецтво»

 


kn8

Книгарня іноземної літератури «Планета» (раніше  «Дружба»)

 


kn9

Букіністична книгарня

 

 

kn2

Книгарня «Сяйво»

 


  Комментарии
RSS комментарии
під керівництвом Руслана Безпетченка...
Написал(а) Юрко, в 2012-06-30 02:54:41
На жаль, подібні Безпетченки та Сраколизенки, хоча вони і етнічні українці, подіями в країні ніяк не керують, а лише виконують накази і розпорядження антиукраїнської окупаційної влади. Чи винні вони в тому, що їм не вистачило сили духу і волі, щоб опиратися злу - це питання. Коли, наприклад, совєти визволяли від німецьких зайд міста і села, то не розпитували про причини, чому людина стала поліцаєм, а відразу приймали відповідне рішення. Але тоді ворог був зовнішнім, його всі знали і бачили, тому і перемогли. Тепер ворог внутрішній, його майже не видно і не відчутно, він інтегрувався у наше суспільство і знищує національний організм зсередини, підступно і небезпечно наче рак, тому і боротися з ним слід по-іншому, і захищати націю слід також по-іншому.

Добавить комментарий
  • Пожалуйста, оставляйте комментарии только по теме
Имя:
E-mail
Домашняя страница
Тема:
BBCode:СсылкаEmailЗагрузить изображениеЖирный текстКурсивПодчёркнутый текстКавычкиCodeСписокПункт спискаЗакрыть список
Комментарий:



Код:* Code

 
 
Актуально
Сейчас на сайте:
Гостей - 2
ЗДЕСЬ МОЖЕТ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА
 
РЕКЛАМА

© 2006 «Трибуна Народа» При цитировании ссылка на сайт обязательна

Украинский портАл